En el marc del ple ordinari del mes d'abril celebrat dimecres al vespre a la sala de plens de l'Ajuntament de Taradell, es van sortejar les meses electorals per a les eleccions al Congrés dels Diputats i Senat del proper 28 d'abril. A banda dels titulars i suplents seleccionats, també n'hi ha d'altres que conformen la llista de substituts per si hi ha al·legacions.
El col·legi electoral, com és habitual, serà a Can Costa i hi haurà vuit meses distribuïdes en quatre seccions.
Districte 1 Secció 1 – Mesa A
President |
1r Vocal |
2n Vocal |
---|
Jaume Casanovas Rosell |
Mario Horno Hermoso |
M. Carme Codina Costa |
1r suplent |
1r suplent |
1r suplent |
---|
Clara Bosch Gras |
Lluís Fernández Bardeny |
Rebecca Laura Casassas Clare |
2n suplent |
2n suplent |
2n suplent |
---|
Imma Codony Soler |
Sònia Codinach Segura |
Montserrat Barcons Vergés |
Districte 1 Secció 1 – Mesa B
President |
1r Vocal |
2n Vocal |
---|
Roger Morera Miyazato |
Pau Llabata Assmann |
Paula Vilardell Bagaria |
1r suplent |
1r suplent |
1r suplent |
---|
Sílvia Subirana Cornellas |
Marc Serra Masramon |
Antoni Lloveras Pujol |
2n suplent |
2n suplent |
2n suplent |
---|
Laia Molist Pujadas |
Adrià Martí Autonell |
Concepció Prat Palomares |
Districte 1 Secció 2 – Mesa A
President |
1r Vocal |
2n Vocal |
---|
Josefa Cabanas Collell |
Judith Agrassot Godayol |
Montserrat Godayol Pujol |
1r suplent |
1r suplent |
1r suplent |
---|
Jordi Aguilera Sañé |
Maria Godayol Ramos |
Màrius Cuixeres Rius |
2n suplent |
2n suplent |
2n suplent |
---|
Josefa Corbera Roca |
Manuel Ferreiro Firvida |
Cristina Alen Sánchez |
Districte 1 Secció 2 – Mesa B
President |
1r Vocal |
2n Vocal |
---|
Ma. Carme Seuma Blancafort |
Nicolau Martín Romero |
Xavier Torras Campdelacreu |
1r suplent |
1r suplent |
1r suplent |
---|
Marta Vallribera Trench |
Isabel Salinas Joyera |
Christian López Vilaplana |
2n suplent |
2n suplent |
2n suplent |
---|
Ma. Assumpta Pladevall Carrera |
Albert Pujol Garcia |
Joan Vila Puigblanqué |
Districte 1 Secció 3 – Mesa A
President |
1r Vocal |
2n Vocal |
---|
Albert Codina Prat |
Pilar Freixas Cañellas |
Lluís Freixas Freixas |
1r suplent |
1r suplent |
1r suplent |
---|
Eudald Feixas Sañé |
Antoni Font Schilt |
David Amblàs Novellas |
2n suplent |
2n suplent |
2n suplent |
---|
Francesc Garcia-Moreno Marchan |
Francesc Garay González |
Lucia Desmeules Aranda |
Districte 1 Secció 3 – Mesa B
President |
1r Vocal |
2n Vocal |
---|
Marta Pey Pradesaba |
Marta Roma Puig |
Jaume Masnou Sañé |
1r suplent |
1r suplent |
1r suplent |
---|
Guillem Reixach Roquer |
Cintia Laposa Saldaña |
Mireia Prat Tió |
2n suplent |
2n suplent |
2n suplent |
---|
Anna Masnou Cruxens |
Jordi Recoder Crous |
Joan Puigdomènech Noguer |
Districte 1 Secció 4 – Mesa A
President |
1r Vocal |
2n Vocal |
---|
Maria Pau Albert Generó |
Petri Barquilla Jiménez |
Ester Jiménez Alcalá |
1r suplent |
1r suplent |
1r suplent |
---|
Anna Crespi Coll |
Jordi Casanovas Castell |
Juan Ibañez Alcalá |
2n suplent |
2n suplent |
2n suplent |
---|
Joel Collell Comas |
Montserrat Carrera Moratona |
Hector Desmeules Alonso |
Districte 1 Secció 4 – Mesa B
President |
1r Vocal |
2n Vocal |
---|
Marta Serra Puig |
Josep Serrat Capdevila |
Guillem Paredes Victori |
1r suplent |
1r suplent |
1r suplent |
---|
Oriol Puiggermanal Puig |
Laura Vivet Roche |
Ma. Teresa Serra Pigrau |
2n suplent |
2n suplent |
2n suplent |
---|
Francesc Manel Sánchez López |
Júlia Torras Molist |
Jordina Mata Viladegut |